Medlemmar

Eero Aalto : Telekommunikation

Eero Aalto

Telekommunikation

eero.aalto@kolumbus.fi
Edgar Adolfsson : Byggnadssnickeri

Edgar Adolfsson

Byggnadssnickeri

edgar.adolfsson@gmail.com
Ole Bergen : Export, import, konsultering

Ole Bergen

Export, import, konsultering

obergen@gmail.com
Peter Blomgren : Fastighetsbranschen

Peter Blomgren

Fastighetsbranschen

peter.blomgren@outlook.com
Mathias Frankenhäuser : Cementproduktion

Mathias Frankenhäuser

Cementproduktion

mfranken@iki.fi
Alf Friman : Företagsbeskattning

Alf Friman

Företagsbeskattning

alf.friman@luukku.com
Risto Galkin : Inredningsaffär

Risto Galkin

Inredningsaffär

rg-keittiot@parnet.fi
Anders af Heurlin : Lantbruk

Anders af Heurlin

Lantbruk

andersjohanaf@gmail.com
Tom Jansson : IT-teknik

Tom Jansson

IT-teknik

tom.jansson@gmail.com
Kristiina Juvas : Health & Safety  Management

Kristiina Juvas

Health & Safety Management

k.juvas@luukku.com
Henrik Karlstedt : Metallindustri

Henrik Karlstedt

Metallindustri

henrik.karlstedt@pp.inet.fi
Kasper Kronberg : IT

Kasper Kronberg

IT

kasper.kronberg@a-t.fi
Marcus Lepola : Forskning

Marcus Lepola

Forskning

mlepola@abo.fi
Miia Lindström : Social- och hälsovård

Miia Lindström

Social- och hälsovård

lindmia72@gmail.com
Lorenz Michael : Textilindustrin

Lorenz Michael

Textilindustrin

lorenz@michael.fi
Håkan Pihl : Kalkindustri

Håkan Pihl

Kalkindustri

hakan.pihl@nordkalk.com
Kaj Sjöholm : Affärssystem

Kaj Sjöholm

Affärssystem

abcbusi@nettilinja.fi
Guy svahnström : Elteknik, installering

Guy svahnström

Elteknik, installering

guy.svahnstrom@parnet.fi
Erkki Vane-Tempest : Hygienprodukter

Erkki Vane-Tempest

Hygienprodukter

bona@vane-tempest.net
Per-Olov Wirsjö : Skolväsendet

Per-Olov Wirsjö

Skolväsendet

per-olov.wirsjo@turku.fi